Gratis kennismaking Proefpakket voor €49

Red borsten met jullie benen!

Red borsten met jullie benen van 1 tot en met 31 oktober!

Zet dagelijks 10.000 stappen en red borsten met jullie benen! Registreer jezelf bij ons team voor de vierde editie van De Roze Mars. Stap samen met Bodystyling in de strijd voor meer lichaamsbeweging en tegen borstkanker!

Inschrijven & aansluiten bij ons team?
https://pinksupport.pink-ribbon.be/join/Bodystyling

De Roze Mars: Hoe werkt het?

1) Je schrijft je dus in via bovenstaande link & doneert een bedrag naar keuze.

2) Je verbindt je stappenteller met het platform of je geeft je stappen handmatig in.

3) Het vernieuwde De Roze Mars-platform registreert eenvoudig alle stappen die je in de maand oktober zet. Pink Ribbon telt ze voor je samen en toont de resultaten. Individueel en als team kan je je voortgang volgen en vergelijken.

Door deel te nemen aan De Roze Mars werk je niet alleen aan je eigen gezondheid, maar steun je ook het goede doel. Op dit moment vechten in ons land 100.000 vrouwen tegen borstkanker. Met het ingezamelde geld steunt Pink Ribbon concrete projecten in de strijd tegen deze ziekte.

Wil je Pink Ribbon steunen, maar niet meestappen?
Registreer jezelf dan als supporter!

We organiseren ook nog een gezamenlijke wandeling met Bodystyling in oktober!

Meer info volgt later..

Als team motiveren we elkaar!