Proefpakket voor €49 Contacteer een studio in je buurt

Vind een
Bodystyling®-studio
in je buurt

Wil je graag een afspraak maken voor een kennismakingsgesprek? Of heb je een vraag over een specifiek programma? Kom langs in een van onze studio's of neem contact op. Je bent van harte welkom!

Kies jouw provincie

  • Bodystyling® Turnhout

    vogelzang 5 / Bus 2
    2300 Turnhout
    +32 (0)14 41 48 08
    turnhout@bodystyling.be

  • Bodystyling® Westerlo

    Polderstraat 33
    2260 Westerlo
    +32 (0)14 29 96 75
    westerlo@bodystyling.be

  • Bodystyling® Beringen

    Koolmijnlaan 43
    3580 Beringen
    +32 (0)11 45 57 87
    beringen@bodystyling.be

  • Bodystyling® Bilzen

    Eikenlaan 10
    3740 Bilzen
    +32 (0)89 50 30 45
    bilzen@bodystyling.be

  • Bodystyling® Genk

    Molenstraat 37
    3600 Genk
    +32 (0)89 30 74 70
    genk@bodystyling.be

  • Bodystyling® Hasselt

    Kuringersteenweg 345 bus 1
    3500 Hasselt
    +32 (0)11 74 71 51
    hasselt@bodystyling.be

  • Bodystyling® Lommel

    Stationsstraat 18
    3920 Lommel
    +32 (0)11 54 78 54
    lommel@bodystyling.be

  • Bodystyling® Aarschot

    Schaluin 12
    3200 Aarschot
    +32 (0)496 25 33 74
    aarschot@bodystyling.be

  • Bodystyling® Diest

    Veemarkt 6
    3290 Diest
    +32 (0)13 33 88 68
    diest@bodystyling.be

  • Bodystyling® Leuven

    J.P.Minckelersstraat 134
    3000 Leuven
    +32 (0)16 20 12 70
    leuven@bodystyling.be

  • Bodystyling® Tienen

    Leuvenselaan 20
    3300 Tienen
    +32 (0)16 81 71 96
    tienen@bodystyling.be

  • Bodystyling® Oostkamp

    Kortrijksestraat 122A
    8020 Oostkamp
    +32 (0)50 24 16 23
    oostkamp@bodystyling.be