Onze studio's zijn tijdelijk gesloten vanwege het coronavirus. Klik hier voor meer info.

Gratis kennismaking Vanaf €41 per maand

Vind een
Bodystyling®-studio
in je buurt

Wil je graag een afspraak maken voor een kennismakingsgesprek? Of heb je een vraag over een specifiek programma? Kom langs in een van onze studio's of neem contact op. Je bent van harte welkom!

Kies jouw provincie

  • Bodystyling® Heist-op-den-Berg

    O.L.V-straat 1a
    2220 Heist-op-den-Berg
    +32 (0)15 24 23 12
    heist-op-den-berg@bodystyling.be

  • Bodystyling® Mechelen

    H. Consciencestraat 28
    2800 Mechelen
    +32 (0)476496015
    mechelen@bodystyling.be

  • Bodystyling® Turnhout

    vogelzang 5 / Bus 2
    2300 Turnhout
    +32 (0)14 41 48 08
    turnhout@bodystyling.be

  • Bodystyling® Westerlo

    Polderstraat 33
    2260 Westerlo
    +32 (0)14 54 38 78
    westerlo@bodystyling.be

  • Bodystyling® Beringen

    Koolmijnlaan 43
    3580 Beringen
    +32 (0)11 45 57 87
    beringen@bodystyling.be

  • Bodystyling® Bilzen

    Eikenlaan 10
    3740 Bilzen
    +32 (0)89 50 30 45
    bilzen@bodystyling.be

  • Bodystyling® Bocholt

    Dorpsstraat 39
    3950 Bocholt
    +32 (0)89 46 70 70
    bocholt@bodystyling.be

  • Bodystyling® Genk

    Molenstraat 46
    3600 Genk
    +32 (0)89 30 74 70
    genk@bodystyling.be

  • Bodystyling® Hasselt

    Kuringersteenweg 345 bus 1
    3500 Hasselt
    +32 (0)11 74 71 51
    hasselt@bodystyling.be

  • Bodystyling® Lommel

    Stationsstraat 18
    3920 Lommel
    +32 (0)11 54 78 54
    lommel@bodystyling.be

  • Bodystyling® Maasmechelen

    Jozef Smeetslaan 26 - 28
    3630 Maasmechelen
    +32 (0)89 77 27 78
    maasmechelen@bodystyling.be

  • Bodystyling® Liège

    Rue Sainte-Walburge 306
    4000 Liège
    +32 (0)42 25 16 81
    liege@bodystyling.be

  • Bodystyling® Aalst

    Ninovesteenweg 116a
    9320 Aalst
    +32 (0)53 71 18 17
    aalst@bodystyling.be

  • Bodystyling® Gent

    Charles De Kerchovelaan 79/001
    9000 Gent
    +32 (0)92 22 54 00
    gent@bodystyling.be

  • Bodystyling® Lokeren

    Oude Vismijn 21
    9160 Lokeren
    +32 (0)93 49 09 71
    lokeren@bodystyling.be

  • Bodystyling® Aarschot

    Schaluin 12
    3200 Aarschot
    +32 (0)16 57 12 18
    aarschot@bodystyling.be

  • Bodystyling® Asse

    Stationsstraat 56
    1730 Asse
    +32 (0)24 53 11 58
    asse@bodystyling.be

  • Bodystyling® Diest

    Veemarkt 6
    3290 Diest
    +32 (0)13 33 88 68
    diest@bodystyling.be

  • Bodystyling® Leuven

    J.P.Minckelersstraat 134
    3000 Leuven
    +32 (0)16 20 12 70
    leuven@bodystyling.be

  • Bodystyling® Tienen

    Leuvenselaan 20
    3300 Tienen
    +32 (0)16 81 71 96
    tienen@bodystyling.be

  • Bodystyling® Oostkamp

    Kortrijksestraat 122A
    8020 Oostkamp
    +32 (0)50 24 16 23
    oostkamp@bodystyling.be

  • Bodystyling® Waregem

    Vijfseweg 154
    8790 Waregem
    +32 (0)56 19 12 50
    waregem@bodystyling.be